Co potřebují nově přijaté děti k 1.9. 2022 ?

Vážení rodiče,

den nástupu Vašich dětí do mateřské školy se blíží. Níže najdete přehled těch nejdůležitějších bodů.

Co je potřeba vědět před nástupem do MŠ

• začátek nového školního roku začíná ve čtvrtek 1. 9. 2022
  • Provoz MŠ Ugartova 279 je od 6:00 – 16:30 hod.
  • Provoz MŠ 116 je od 6:15 – 16:15 hod.
  • Všechny děti by se měly dostavit do MŠ nejpozději do 8:30 hod.
  • Pro nově přijaté děti je však lepší, aby se dostavily do 8:00 hod. ( kontrola tiskopisů, plačtivost dětí)
  • V první den v MŠ prosíme rodiče, aby zvážili, zda nechat dítě v MŠ jen na pár hodin, ne po celou dobu provozu MŠ.
  • Pokud rodiče do 31.8. nevhodili do schránky MŠ nebo přímo do MŠ vyplněné tiskopisy, tak nejpozději 1.9. ,v den nástupu, je nutné  je doložit.
  • Pokud všechny tiskopisy nebudou řádně vyplněny a předloženy při příchodu do MŠ, nebude dítě v ten den přijato!
  • Prosíme rodiče, aby na přihlášku ke stravování připsali bankovní spojení a jméno a příjmení dítěte. ( V mnoha případech nejsou příjmení rodiče a dítěte stejné = lepší přehlednost pro paní vedoucí stravování)
  • Inkaso je nutné zřídit již teď
  • První platba za stravné proběhne až v 10/2022
  • Pokud někdo z rodičů již ví, že jeho dítě k 1.9. 2022 do MŠ nenastoupí, je nutné, aby si stravu dítěte odhlásil a to na telefoním čísle do kuchyně 732 456 336 formou sms.
  • Pokud budete chtít odhlašovat docházku dětí z důvodu nemoci nebo z jiných důvodů, používejte vždy pouze výše uvedené tel. číslo do kuchyně.
  • První den nachystejte dětem hrníček na pitný režim- nejlépe plastový, přezůvky – nejlépe bačkory, pyžamo – pokud dítě bude po obědě odpočívat, převlečení do MŠ na hraní ve třídě, převlečení na pobyt venku- dle počasí ( starší tepláky, kraťasy, trička..)